Pneumatika Pirelli Diablo Rosso II 180/55-17, 73W

Neohodnoceno

Silniční pneumatika zadní.

Rozměr a značení:

180/55-17 Diablo Rosso II, 73W

Datum:

23-40/2015

2 050 Kč 1 694,21 Kč bez DPH
Naskladnění do 2 dnů

Diablo Rosso II je nejsportovnější a nejvšestrannější pneumatikou řady Rosso pro silniční využití dle technologie vyvinuté společností Pirelli.

Diablo Rosso II pozvedává ještě více laťku schopností sportovní generace Rosso při použití v silničním provozu a je určeno pro supersportovní motocykly, které vyžadují nejvyšší výkon a bezpečnost ve všech jízdních režimech, od klikatých silnic po jízdu v městském provozu, a to za mokra či na suchém povrchu.

Diablo Rosso II disponuje dvojí směsí běhounu na zadním plášti: * na bocích měkčí o 25% pro maximální přilnavost v náklonu * ve středu běhounu měkčí o 75% pro zajištění maximální přilnavosti na mokru s adekvátní životností Grip umocňuje technologie EPT (Enhanced Patch Technology) vyvinutá dle praxe při WSBK.

Tato technologie optimalizuje kontaktní plochu pláště na silnici v každém úhlu náklonu. Zvětšení kontaktní oblasti je způsobeno i díky technologii ICS (Integrated Contour Shaping) která propojuje potřeby moderních motocyklů na řízení s ideálním profilem pláště.

Díky těmto technologiím proto vykazuje Diablo Rosso II zlepšení ve stabilitě, výkonu za mokra a bezpečnosti při jízdě v náklonu. Dezén běhounu pláště navržený dle FGD (Functional Groove Design) přispívá k lepšímu rozvržení styčné plochy (+2%) čímž přímo ovlivňuje přenos trakčního výkonu na povrch silnice při jízdě.

Kód Kód: 2PI311004
Jméno značky: Pirelli
Kategorie: Pneumatiky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: